قابل توجه مشتریان محترم

دریافت رمز دوم یکبار مصرف (پویا)

از طریق سامانه های پیامک، اینترنت بانک و نرم افزار همراه صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی

 

  1. بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی،  بخشنامه دادستانی کل کشور و هشدار پلیس فتا  مبنی بر ضرورت  بکارگیری  رمز دوم یکبار مصرف(پویا) جهت حفظ امنیت حساب های مشتریان و جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری های تلفنی و اینترنتی سامانه صدور رمز دوم یکبار مصرف صندوق راه اندازی و استفاده از آن جهت خدمات غیرحضوری کارت الزامی  است.
  2. جهت دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، مشتریان می توانند هنگام خرید اینترنتی پس از ورود اطلاعات کارت خود در درگاه های بانکی معتبر کلید "دریافت رمز پویا" را فشرده تا رمز دوم یکبار مصرف برایشان صادر و به شماره همراه مشتری که در سیستم صندوق ثبت شده است پیامک شود.
  3. مدت اعتبار رمز دوم یکبارمصرف 60 ثانیه می باشد و در صورت انقضای مدت می بایست مجددا رمز یکبارمصرف دریافت شود .
  4. دقت نمایید رمز دوم یکبار مصرف پویا می بایست قبل انقضای مدت 60 ثانیه وارد شود. در صورتی که سه بار رمز منقضی شده و یا نادرست وارد گردد و با خطای «رمز اشتباه است» مواجه شود، کارت موقتاً تا پایان همان روز غیرفعال گردیده و بطور خودکار در روز بعد فعال می شود. نیازی به مراجعه مشتری به صندوق نمی باشد.
  5. رمز یکبارمصرف دریافتی جهت تمامی خریدهای اینترنتی (اعم از پرداخت قبوض، شارژ و...) قابل استفاده می باشد.
  6. به منظور اطلاع مشتریان از تراکنش های حساب خود، فعال کردن سرویس پبامک تراکنش حساب هایی که از رمز دوم ایستا و پویا استفاده می نمایند، الزامی است.
  7. مشتریان محترم با رعایت نکات امنیتی و پذیرش مسئولیت هرگونه سوء استفاده، می توانند با رمز دوم ثابت خود تا سقف یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان در روز خرید اینترنتی، خرید شارژ، پرداخت قبوض، انتقال وجه و کارت به کارت انجام دهند. لازم به ذکر است که رمز دوم ثابت قبلی کارت های صندوق معتبر وقابل استفاده بوده و همچون گذشته از خودپرداز های ملی قابل دریافت است.
  8. مشتریان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل کارت خود را از طریق نرم افزار همراه صندوق یا اینترنت بانک غیر فعال نمایید.
  9. مشتریانی که از قبل با تکمیل قرارداد خدمات اینترنتی صندوق، کاربری خود را به صورت حضوری فعال کرده اند می توانند علاوه بر استفاده از اینترنت بانک از نرم افزار همراه صندوق نیز استفاده نمایند.
  10. مشتریانی که تاکنون کاربری اینترنتی خود را فعال ننموده اند در صورت تمایل به استفاده از خدمات اینترنت بانک و نرم افزار همراه صندوق، جهت تکمیل قرارداد خدمات بانکداری الکترونیکی و دریافت نام کاربری و رمز عبور به صورت حضوری به یکی از شعب صندوق قرض الحسنه مراجعه نمایند.

 

راهنمای تصویری دریافت رمز دوم یکبارمصرف (پویا) از اینترنت بانک صندوق

ramz site pooya 1

ramz site pooya 2

ramz site pooya 3

ramz site pooya 4

 

 

راهنمای تصویری دریافت رمز دوم یکبارمصرف (پویا) از نرم افزار همراه صندوق

نسخه جدید نرم افزار همراه صندوق را از لینک زیر دریافت و پس از حذف نسخه قبلی، آن را نصب نمایید:

دانلود نرم افزار همراه صندوق

 

ramz 1 ramz 2 ramz 3 ramz 4 ramz 5

برای مشاهده بهتر و استفاده راحت تر از امکانات سایت و بانکداری الکترونیک از مرورگرهایی با یکی از مشخصات زیر استفاده نمایید

فایرفاکس نسخه 12 یا بالاتر     اینترنت اکسپلورر نسخه 10 یا بالاتر      گوگل کروم