قابل توجه مشتریان محترم

دریافت رمز دوم یکبار مصرف (پویا)

از طریق  پیامک (سامانه هریم) صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی

 

  1. بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی،  بخشنامه دادستانی کل کشور و هشدار پلیس فتا  مبنی بر ضرورت  بکارگیری  رمز دوم یکبار مصرف(پویا) جهت حفظ امنیت حساب های مشتریان و جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری های تلفنی و اینترنتی سامانه صدور رمز دوم یکبار مصرف صندوق راه اندازی و استفاده از آن جهت خدمات غیرحضوری کارت الزامی  است.
  2. جهت دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، مشتریان می توانند هنگام خرید اینترنتی پس از ورود اطلاعات کارت خود در درگاه های بانکی معتبر کلید "دریافت رمز پویا" را فشرده تا رمز دوم یکبار مصرف برایشان صادر و به شماره همراه مشتری که در سیستم صندوق ثبت شده است پیامک شود.
  3. مدت اعتبار رمز دوم یکبارمصرف 120  ثانیه می باشد و در صورت انقضای مدت می بایست مجددا رمز یکبارمصرف دریافت شود .
  4. دقت نمایید رمز دوم یکبار مصرف پویا می بایست قبل انقضای مدت 120 ثانیه وارد شود. در صورتی که سه بار رمز منقضی شده و یا نادرست وارد گردد و با خطای «رمز اشتباه است» مواجه شود، کارت موقتاً تا پایان همان روز غیرفعال گردیده و بطور خودکار در روز بعد فعال می شود. نیازی به مراجعه مشتری به صندوق نمی باشد.
  5. رمز یکبارمصرف دریافتی جهت تمامی خریدهای اینترنتی (اعم از پرداخت قبوض، شارژ و...) قابل استفاده می باشد.
  6. به منظور اطلاع مشتریان از تراکنش های حساب خود، فعال کردن سرویس پبامک تراکنش حساب هایی که از رمز دوم ایستا و پویا استفاده می نمایند، الزامی است.
  7. مشتریان محترم با رعایت نکات امنیتی و پذیرش مسئولیت هرگونه سوء استفاده، می توانند با رمز دوم ثابت خود تا سقف یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان در روز خرید اینترنتی، خرید شارژ، پرداخت قبوض، انتقال وجه و کارت به کارت انجام دهند. لازم به ذکر است که رمز دوم ثابت قبلی کارت های صندوق معتبر وقابل استفاده بوده و همچون گذشته از خودپرداز های ملی قابل دریافت است.
  8. مشتریان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل کارت خود را از طریق نرم افزار همراه صندوق یا اینترنت بانک غیر فعال نمایید.

 

برای اجرای بهتر سایت و بانکداری الکترونیک از آخرین نسخه مرورگرهای فایرفاکس  یا گوگل کروم  استفاده نمایید