رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در مراسم افتتاح سالن جدید صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی:

روند رو به رشدی در فعالیت های این صندوق دیده می شود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد واعظی «رئیس محترم دفتر تبلیغات اسلامی» در مراسم افتتاح سالن جدید صندوق قرض الحسنه با تقدیر از زحمات کارکنان آن صندوق افزود: حُسن انجام وظیفه و رعایت اخلاق اسلامی موجب رضایت ارباب رجوع از عملکرد صندوق است. رئیس دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: افزایش حجم کمی وام ها در سال 93 به 20 هزار وام و حجم مالی آن به 570 میلیارد ریال، روند رو به رشد ارایه خدمات صندوق را نشان می دهد و این جای تشکر داشته و افتخار آمیز است.

در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین شهیدی «مدیر عامل صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی» با بیان اینکه این صندوق بخشی از شجره طیبه دفتر تبلیغات اسلامی است که به دستور و سرمایه اولیه اهدایی حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شد افزود: این صندوق با 33 سال سابقه افتخار آمیز در پرداخت وام قرض الحسنه بدون دریافت کارمزد، سود و یا جریمه دیر کرد مشغول خدمات رسانی به طلاب و فضلای حوزه های علمیه است. وی ادامه داد: در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه مکانی مناسب شان مشتریان محترم، با تصویب هیئت مدیره صندوق، زمین بلا استفاده مجاور صندوق خریداری و با کمترین هزینه آماده شده و حدود 300 متر مربع به فضای صندوق اضافه گردید.

لازم به ذکر است، رئیس محترم هیأت امنای دفتر، معاون منابع انسانی و پشتیبانی، معاون فرهنگی و تبلیغی (بازرس صندوق) و مدیرکل حوزه ریاست و تعدادی از مدیران دفتر تبلیغات اسلامی در این مراسم حضور داشتند.

 

برای مشاهده بهتر و استفاده راحت تر از امکانات سایت و بانکداری الکترونیک از مرورگرهایی با یکی از مشخصات زیر استفاده نمایید

فایرفاکس نسخه 12 یا بالاتر     اینترنت اکسپلورر نسخه 10 یا بالاتر      گوگل کروم